Fundacja - Informacje ogólne

Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii została ustanowiona aktem notarialnym, dnia 9 października 2012 roku.

Celem Fundacji jest przede wszystkim zapewnienie możliwości rozwoju wiedzy
i umiejętności związanych z prowadzaniem psychoterapii, ale też wspieranie wszelkich inicjatyw, które mają na celu szeroko pojętą ochronę zdrowia psychicznego.

Fundacja realizuje swoje cele poprzez:

• organizowanie i prowadzenie szkoleń przed-dyplomowych i podyplomowych
    z zakresu psychoterapii i ochrony zdrowia psychicznego,

• prowadzenie działalności szkoleniowej i leczniczej,

• prowadzenie i wspieranie działalności wydawniczej.

Całościowy Kurs Przygotowujący do Egzaminu Certyfikacyjnego z Psychoterapii otrzymał dniu 26 czerwca 2012 roku akredytację Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

zapraszamy na kursy weekendowe:
20-21.01.2018 - terapia rodziny z dziećmi i młodzieżą w podejściu systemowym
21-22.04.2018 - zaburzenia odżywiania się - współczesne rozumienie, diagnoza i terapia w podejściu systemowym