Mgr Jarosław Gliszczyński

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, dyplomowany terapeuta psychodramy, certyfikowany psychoterapeuta European Association of Psychotherapy. Jest współtwórcą i wice-przewodniczącym Polskiego Instytutu Psychodramy, przewodniczącym Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów, pracuje o Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” w Gliwicach.

zapraszamy na organizowane w warszawie 11 maja 2018 bezpłatne i otwarte dla wszystkich seminarium z psychoterapii !
Kursy weekendowe w poznaniu :

21-22.04.2018 - Zaburzenia odżywiania się - współczesne rozumienie, diagnoza i terapia w podejściu systemowym