Mgr Piotr Dworczyk

Piotr Dworczyk jest psychoanalitykiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, oraz International Psychoanalytical Association, terapeutą szkoleniowym i superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. W latach 2007 - 2014 pracował w Zarządzie PTPP, przy czym w latach 2011-2014 sprawował funkcję prezesa Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. W ramach Towarzystwa Psychoanalitycznego pracuje w Komisji ds. Programu Szkolenia. Jest ponadto członkiem Grupy Psychoanalityków Centralnej i Wschodniej Europy, pracującej pod kierunkiem Giuseppe Civitarese. Grupa zajmuje się szkoleniem w zakresie współczesnej teorii pola. Piotr Dworczyk pracuje klinicznie od ponad 30 lat, w  chwili obecnej w ramach praktyki prywatnej. Prowadzi liczne seminaria teoretyczne i superwizyjne oraz nadzoruje prace kilku zespołów klinicznych pracujących z dziećmi młodzieżą i dorosłymi.

uwaga! rozpoczynamy rekrutację na czteroletni kurs psychoterapii we wrocławiu i w warszawie w roku akademickim 2024/25.
serdecznie zapraszamy!